261 211 010-1
info@atoll-europe.cz


Poskytujeme komplexní portfolio služeb. Od poradenské činnosti a projekční přípravy až po následný záruční a pozáruční servis, včetně možnosti dálkového monitoringu instalovaných zařízení.  Služby poskytujeme i na zařízení, která naše firma nedodávala.servis

SERVIS

Poskytujeme kompletní servis na záložní zdroje, včetně těch, které nedodala naše firma. Servisní péče obsahuje nejpodstatnější servisní úkony k zajištění spolehlivého chodu Vašeho zálohova­cího nebo napájecího zařízení. Údržba je prováděna podle stáří zařízení nebo provozních hodin a mimo jiné zahrnuje výměnu filtrů a výměnu/doplnění provozních hmot, kontrolu funkčnosti a celkového stavu stroje včetně baterií. Je možné zajistit pravidelné elektrorevize, výměnu jednotlivých dílů nebo vzdálený dohled.

Veškerá servisní činnost je ukončena komplexním odzkoušením dieselagregátů za účasti uživatele a následně je proveden zápis o předání zařízení. Servisní prohlídkou a pravidelnou údržbou proaktivně předcházíme možným poruchovým stavům zařízení a tím šetříme Vaše náklady na generální opravy. Každou nabídku jednorázového servisu i servisních smluv řešíme individuálně dle Vašich požadavků a potřeb.

Na Vaše přání lze i objednat zkoušku zařízení do umělé zátěže, kdy se prověří funkčnost celého soustrojí v případě výpadku elektrické sítě.

Pro naceňování a plánování servisu je potřeba sdělit přesné údaje o stroji, t.j. model, výrobce, výrobce motoru, výrobní číslo, nejlépe i označení filtrů. Tyto údaje lze opsat ze štítků nacházejících se na stroji a z jednotlivých filtrů.


PRODEJ

Zabýváme se dodávkou záložních zařízení pro profesionální i soukromé použití včetně náhradních dílů a příslušenství. Informace o našich hlavních partnerech a dodávaných produktech naleznete na stránce Produkty. Na veškeré dodávané zboží poskytujeme dvouletou záruku a autorizovaný záruční i pozáruční servis. Díky širokému sortimentu si u nás vyberete elektrocentrálu pro jakoukoli Vaši aplikaci.


opravy

OPRAVY

Provádíme údržbu a opravy námi instalovaných i jiných zařízení. Pokud se Vám na zařízení něco pokazí, jsme tu, abychom Vám pomohli. Rozsah a termín opravy se sjednává individuálně dle konkrétních požadavků zákazníka, stejně tak i cenová nabídka. Pro naplánování opravy je potřeba sdělit přesné údaje o stroji, t.j. model, výrobce, výrobce motoru, výrobní číslo. Tyto údaje lze opsat ze štítků nacházejících se na stroji a jsou důležité zejména pro opatření správných náhradních dílů. Standardní postup zahrnuje nejdříve diagnostiku závady, na které technik určí příčinu závady a domluví se další kroky, cenový rámec, přibližná doba opravy a další náležitosti.


poradenstvi

PORADENSTVÍ A PROJEKTOVÁNÍ

Naše firma Vám pomůže najít takové řešení, které pro Vás bude nejvhodnější po všech stránkách, od technické až po finanční. Pro většinu řešení je nutné vytvořit projektovou dokumentaci, ať už z důvodů schvalovacích, nebo realizačních. Naše firma využívá vlastní zdroje osvědčených projektantů a specialistů na jednotlivé segmenty činnosti společnosti. Díky tomuto modelu probíhají velmi hladce i následné realizace. Stačí nás kontaktovat a sjednat si schůzku.


skoleni

ŠKOLENÍ

Proškolíme Vás i Vaše zaměstnance pro základní obsluhu záložního či napájecího zařízení. Po nainstalování stroje je vhodné, aby byla v objektu přítomná technická podpora v podobě pracovníka, který bude dělat běžné zkušební starty motoru a dohlížet na stroj, jestli je v pořádku v období mezi detailními profylaktickými prohlídkami. Zaškolení obsluhy zařízení je u nás součástí standardního procesu předání zákazníkovi. Při dodatečném požadavku na proškolení nových pracovníků jsou prováděna školení u zákazníka v požadovaném rozsahu.

Máte-li zájem o školení u nás nebo přímo ve Vaší společnosti, neváhejte nás kontaktovat.


instalace

INSTALACE

Stroj dovezeme na stavbu a usadíme na určené místo. Samozřejmostí je následné uvedení záložního zdroje do provozu a provedení provozních zkoušek. V rámci kompletní dodávky jsou zajišťovány veškeré činnosti včetně komplexní úpravy elektroinstalace, vzduchotechniky a dalších nezbytných strojních součástí, závisejících na konkrétním případu.


dalkovydohled

DÁLKOVÝ DOHLED

Na žádost zákazníka lze k soustrojí nainstalovat i doplňkovou funkci dálkového dohledu. Monitorování záložního zdroje probíhá nezávisle na obsluze a umožňuje provádět jeho nepřetržitou kontrolu. Kromě možnosti sledovat aktuální stav nebo získávat data z historie provozu, umožňuje provádět na základě hlášení závad či problémů okamžité a velmi efektivní servisní zásahy z pohodlí kancelářské židle. V případě zájmu s Vámi rádi zkonzultujeme pro Vás to nejvhodnější řešení dálkového dohledu. Službu lze obdržet samostatně nebo jako součást servisní smlouvy.