261 211 010-1
info@atoll-europe.cz
alt text here

Výroba hasičské techniky – ČERVINKA Uherské Hradiště

V srdci Uherského Hradiště se nachází firma, jenž svou produkci dokáže z větší části vyvážet do zahraničí. Oboustrannou spoluprací vznikl projekt zálohy všech důležitých částí této firmy. Instalace nebyla jednoduchá, ale nyní už výkon dieselagregátu 15 kVA zcela pokrývá nároky výpadku.

alt text here

Koštov ČD

Další z mnoha zastávek železničního koridoru. Naše technologie zabezpečuje bezpečnost provozu tohoto úseku a to dieselagregátem o výkonu 12 kVA. Tento typ elektrocentrály se stává standardním vybavením železničních uzlů.

alt text here

Úpravna uhlí Ledvice

Technologie soustavy Dieselagregátu 30 kVA a UPS 10 kVA zabezpečuje provoz Úpravny uhlí v Ledvicích. Není to první dodávka pro tak významné zákazníky jako je MONZAS a PRVNÍ SIGNÁLNÍ. Děkujeme za důvěru.

alt text here

SSÚD a HZS Petrovice

Nový dálniční úsek do Drážďan, který jistě pomohl odlehčit dopravě v Ústí a Teplicích, je zakončen pár kilometrů před přejezdem z ČR soustavou tunelů. Právě pro bezpečnost a funkčnost zmíněného úseku vznikl komplex požárního zabezpečení. Námi dodané technologie o výkonu agregátů 30 kVA a 100 kVA převzaly zálohování a 100% spolehlivost monitoringu v bezpečnosti tunelů.

alt text here

Elektrocentrála na administrativní budově v Mostě

Výkon 6,5 kVA zabezpečuje zálohu elektrické energie pro firmu zabývající se internetovým obchodem. Instalace nebyla jednoduchá vzhledem k bytové zástavbě a umístění do výšky střechy 15 patrového domu na sídlišťi Most.

alt text here

DIAMOND POINT Těšnov –Výměna DA 250 kVA za 640 kVA

Projekt, který se již jednou v naších referencích objevuje. Byli jsme osloveni firmou Karimpol, která se zabývá monitoringem dálničních poplatků na území ČR. Výměnou výkonů z 250 kVA  na 640 kVA jsme zabezpečili plnou funkci celého systému i při výpadku dodávky elektrické energie v centrální části Prahy, tedy budovy Diamont Point.

alt text here

Vodovody a kanalizace

Záložní napájení čističky odpadních vod, jedna z výčtu podobných zakázek, bylo řešeno instalací našeho motorového generátoru 20kVA pro podnik Vodovody a kanalizace.

alt text here

Frannschach Pulp Paper Czech a.s. Štětí

Zde jsme dodali a nainstalovali dieselgenerátor osvědčené značky PRAMAC v nekapotovaném provedení GSA 30 TDF FDB o výkonu 30kVA Prime.

alt text here

POSEIDON Pardubice

Moderní bytový a komerční komplex POSEIDON v Pardubicích, který vyrostl na levém břehu Labe poblíž centra, poskytne ubytování vysokého standardu ve čtyřech osmipatrových bytových budovách velkému počtu zájemců o komfortní bydlení. V přízemních prostorách jsou komerční prostory sloužící jako kanceláře a v suterénu celého komplexu podzemní garáže. V případě výpadku napájení celého komplexu je nutno zajistit nepřetržitou dodávku proudu pro osvětlení chodeb a společných prostor včetně únikových a provoz výtahů v každé budově. Námi instalované záložní generátory jsou o výkonu 139 kVA pro zálohování výtahů v naftovém provedení a pro osvětlení 12 kVA s použitím benzínového motoru s automatický startem. Automatika je použita stejně tak pro naftové soustrojí.

alt text here

Distribuční areál MEDIAPRINT Praha

Nejmodernější distribuční centrum předního distributora tisku v České republice vyrostlo v rekordně krátkém čase v průmyslové zóně Hostivař v Praze 10. Pro provoz centra a zajištění bezproblémové distribuce desítek titulů tiskovin v obrovských nákladech každý den na pulty prodejen je klíčovým parametrem nepřetržitá dodávka proudu.  Pro zajištění tohoto úkolu byla majitelem firmy vybrána naše společnost, která v objektu instalovala soustrojí v odhlučňovací kapotáži s výkonem 139 kVA a pro zálohování datových sítí, aktivních prvků a počítačů rovněž záložní zdroj UPS o výkonu 60 kVA. Dieselelektrické soustrojí je vybaveno moderní jednotkou automatiky, jenž je bez příplatku nyní výrobcem dodávána jako standard. Základní  kvalitativní změnou je zobrazování množství měřených provozních veličin a stavových hlášení přímo na LCD displeji ovládacího panelu na soustrojí. Je zde možné rozšíření i o vzdálenou komunikaci a řízení z externího pracoviště.

alt text here

Horský dům v CHKO Šumava

Pro trvalé napájení objektu horského domu uprostřed CHKO Šumava, kde není možnost vzhledem k odlehlosti místa instalovat pevnou přípojku, si zákazník vybral kapotované soustrojí z produkce PRAMAC s naftovým motorem YANMAR. Soustrojí o výkonu 15 kVA je připojeno na nádrž 200 litrů, což představuje zásobu paliva na dobu provozu několika týdnů. Protože se jedná o ostrovní režim provozu, kde není možno využít elektřiny pro předehřev motoru a v místě jsou v zimním období stížené klimatické podmínky, byl pro svojí spolehlivost a schopnost startů i při nízkých teplotách zvolen právě výrobek s tímto japonským motorem.

alt text here

SDC Plzeň

Pro účely státních drah, které v Plzni vybavovaly svoje centrum výpočetní technikou pro zabezpečení provozu železnice v regionu, byl jako odpovídající záložní systém pro tento účel investorem vybrán záložní zdroj Newave nové koncepce Conceptpower Slim spolu s motorovým generátorem PRAMAC GSW 28. Obě platformy dodávané naší firmou tvoří spolehlivý systém dodávky záložní energie a současně splňují nutnou podmínku nízkých pořizovacích a provozních nákladů.

Moderní procesorové řídící jednotky GC-M02, kterými jsou soustrojí PRAMAC vybavovány, jsou schopny měřit velké množství provozních statických, dynamických, spojitých a diskrétních parametrů spolu s možnostmi nastavení různých programovatelných veličin operátorem. Jsou tak vynikajícím systémem pro dohled nad zařízením s výbornou interpretací výše popsaných stavů a měřených veličin na podsvíceném LCD displeji.

alt text here

Generátor pro Rumunsko

Pro účely rumunských filmových osvětlovačů jsme dodávali do odhlučněné nástavby dieselelektrické soustrojí o výkonu 250  kVA. Ve spolupráci se specializovanou firmou se podařilo dosáhnout vynikajících hodnot tlumení hluku. Moderní řídící jednotka RGK 60 poskytuje na přehledném velkoplošném displeji všechny podstatné informace včetně textů.

alt text here

Hvězdárna Ondřejov

Pro zálohování vědeckých pracovišť dlouhodobých měření a pozorování jsme dodávali pro pracoviště Ondřejovské hvězdárny benzinový motorový generátor s automatickým startem a řízením chodu. Pro tuto činnost je použita automatická řídící jednotka AMICO spolu s optimalizačním obvodem Eurbenz pro ovládání sytiče benzinového motoru.

alt text here

FC MARILA Příbram

Automatické zálohování osvětlovacích výbojkových ramp pro celý nově zrekonstruovaný stadion příbramského fotbalového klubu řeší venkovní instalace našeho dieselového generátoru PRAMAC o výkonu  250 kVA.

alt text here

Osvětlovací technika – ATELIÉRY BARRANDOV

Pro potřeby osvětlovacích služeb při natáčení filmů jsme na zakázku stavěli výkonný dieselgenerátor s extrémním útlumem hluku. Do konstrukce byl použit generátor s motorem VOLVO TAD 1241 GE, který poskytuje trvalý výkon 375 kVA. Toto zařízení pracuje pro účely natáčecích štábů celodenně. Speciální zapojení rozvodů umožňuje používat běžný třífázový rozvod nebo po přepnutí může být využitý tento systém pro jednofázový výkon distribuovaný do speciálních bajonetových zásuvek, populárních například mezi britskými filmovými společnostmi.

alt text here

BAUMAX Kladno

Další z řady obchodích domů, kde je automatický hasící systém zálohován dieselelektrickým soustrojím PRAMAC o výkonu 165 kVA.

alt text here

CS CARGO Jičín

Jeden z nejvýznamnějších českých poskytovatelů logistických služeb, realizujících přepravu zboží a jeho skladování a manipulaci v jednom z nejmodernějších skladových areálů, si pro zálohování své administrativy, dispečinku a osvětlení skladových hal vybral jako nejvhodnější řešení instalaci našeho zdroje o výkonu 60 kVA.

alt text here

HORNBACH Praha – Řepy

Jedna z dalších aplikací zálohování automatického hasícího systému v supermarketu. V tomto případě je zálohován nový supermarket HORNBACH v Praze – Řepích dieselagregátem o výkonu 250 kVA.

alt text here

Hasičský záchranný sbor Kladno

Pro účely mobilního velitelského pracoviště zásahové jednotky HZS naše firma prováděla vestavbu motorového  generátoru jako integrální součásti speciálního kontejneru. Generátor s výkonem 13 kVA s motorem YANMAR napájí všechny spotřebiče pracoviště, zejména výpočetní a spojovou velitelskou techniku.

alt text here

Filmaři

Další mobilní aplikací byla dodávka generátoru do vozidla pro filmařské účely. Hlavním využitím je napájení  osvětlovací techniky. Požadavkem je snadná obsluha, spolehlivost a vysoký útlum hluku. Použit je model s motorem DEUTZ, jehož výkon je 139 kVA.

alt text here

Zámek ve Svojšicích

Ústav sociální péče pro pacienty s psychickými poruchami na zámku ve Svojšicích má kvůli potřebě případné evakuace zálohován evakuační výtah námi dodaným dieselagregátem.

alt text here

Malá Skála

Pro italského vlastníka značky BAUMATIC a zároveň zámku Malá skála zajišťujeme náhradní napájení komplexu zámeckých budov a nádvorního osvětlení. Komfortní náhradní zdroj o výkonu 40 kVA s olejem chlazeným motorem DEUTZ, instalovaný v prostředí zámeckých sklepů, vyžadoval poměrně komplikovaný přístup k vyvedení spalin.

alt text here

Sanatorium Sv. Anny

Jedno z předních privátních pražských zdravotnických zařízení, kde se léčba orientuje na jednodenní chirurgii, je z hlediska napájení zajištěno motorovým generátorem PRAMAC 140 kVA. Jeho bezchybná funkce vytváří pro zdravotnický personál prostředí jistoty trvalé dodávky elektrické energie, důležité hlavně během operací.

Pages: 1 2 3 4